Coaching – life coaching i coaching zawodowy

 

Rozwój osobisty, w podejściu coachingowym, poprzez tworzenie indywidualnej strategii efektywności.
Coaching – najogólniej mówiąc, jedno z najbardziej efektywnych narzędzi z obszaru rozwoju osobistego i zawodowego, które jest zorientowane na osiąganie celów.
Coaching jest partnerską relacją, podczas której coach wspiera Klienta w jak najlepszym wykorzystaniu jego potencjału na drodze do osiągnięcia zamierzonych rezultatów.
Coaching odbywa się w formie regularnych spotkań – sesji, na których Klient wybiera, na czym chce się skupić, a coach poprzez słuchanie i zadawanie otwierających, skłaniających do przemyśleń pytań pomaga Klientowi w głębszym zrozumieniu swojej sytuacji oraz w precyzyjnym określeniu celów i sposobów ich realizacji.
Coach, dzięki swojej wiedzy, znajomości skutecznych narzędzi i umiejętności ich zastosowania dąży do wydobycia rozwiązań i strategii z wnętrza klienta, wierzy, że klient jest z natury pełen pomysłów.
Coach ukierunkowuje Klienta na cel, wspiera go w identyfikowaniu i eliminowaniu przeszkód, jak również w dostrzeganiu i wykorzystaniu możliwości. Coach towarzyszy Klientowi w przebyciu drogi z punktu, w którym klient jest, do punktu, w którym chce być.
Można powiedzieć, że jest to relacja, w której coach wspiera swojego Klienta, by ten jak najlepiej wykorzystał swój potencjał w drodze do realizacji swoich celów.
Pracuję w metodologii zintegrowanej, holistycznej. W zależności co w danym momencie jest optymalne dla Klienta korzystam z różnych narzędzi np.: coaching, trening, mentoring, szkolenie.
Jeśli chcesz ze mną porozmawiać zapraszam do kontaktu telefonicznego. Odpowiem na Twoje pytania, doradzę czy temat, z którym przychodzisz jest coachingowy, czy są efektywniejsze metody pracy.
Masz pytania – zadzwoń – 698 468 886.

Więcej informacji 

 
 

 
 

Gabinet Psychologa

Warszawa ul. Anielewicza 10

Skontaktuj się ze mną

698 468 886