Psycholog online

 

Psycholog online to znak naszych czasów. Prowadzę psychoterapię indywidualną, par, rodzinną i grupową. Głównie w bezpośrednim kontakcie, face-to-face, w Warszawie.

Ale…

Jak wiadomo, w dzisiejszej dobie internetu, trzeba się rozwijać i iść do przodu. Dlatego wyszłam naprzeciw moim klientom i jako Psycholog Online prowadzę online terapie – przez komunikator Skype. Udzielam też konsultacji psychologicznych, poszerzonej interwencji kryzysowej – online.

Psychoterapia online wykorzystuje metody czasu rzeczywistego, jak i metody opóźnione w czasie, aby pomóc pacjentom w różnych problemach, w których szukają profesjonalnej pomocy. Niektórzy pacjenci chcą korzystać z psychoterapii online jako narzędzia tygodniowego lub dwutygodniowego, podczas gdy inni potrzebują kontaktu z psychologiem jedynie gdy wystąpi jakiś problem i potrzebują rozmowy z psychologiem.

Chociaż psychoterapia online jest związana z pewnymi ograniczeniami wnikającymi z formy kontaktu z pacjentem, to jest jednak skutecznym lekarstwem na wiele dolegliwości duszy, a psycholog online pomaga swoim klientom rozwiązywać problemy w ich życiu, które ich dotyczą.

 

Jeśli masz utrudniony dostęp do psychoterapeuty, psychologa, mieszkasz za granicą, a chciałbyś rozmawiać z psychoterapeutą o swoich trudnych sprawach po polsku, masz obawy przed osobistym spotkaniem z terapeutą lub po prostu brakuje ci czasu na sesje — skorzystaj ze wsparcia przez internet.

Mogą skorzystać wszystkie osoby, które czują się osamotnione, mają problem w relacjach, w jakiś sposób nie radzą sobie, widzą dowolny schemat powtarzalności, chcą zmniejszać czy wychodzić ze zgłoszonej trudności, podać ją refleksji, próbować czy doświadczać nowych rzeczy.

Zapraszam.
Psycholog Psychoterapeutka
Jolanta Szczepaniak

 

psychoterapia online na skype

 

 

Gabinet Psychologa

Warszawa ul. Anielewicza

Skontaktuj się ze mną

698 468 886

 

 

Terapia online